B

Witam serdecznie!

(c)Scar
Naszedł wielki dzień. Dzisiaj powstaje kolejny graficzny spis. Nawet, jeżeli trafiliście tu przez kompletny przypadek, poświęćcie 5 minut i przeczytajcie kilka słów, które mam wam do powiedzenia. Zapraszam.


Chciałabym, aby pierwsze wrażenie na mój temat było jak najlepsze. Dlatego od razu chciałabym wyjaśnić, że nie jest to zwykła kopia wszelkich innych katalogów. Pewnie pojawią się komentarze, że spisy już istnieją i po co tworzyć kolejne. Jestem zdania, że im więcej tym lepiej. Każdy ma inny pogląd na grafikę i tego typu sprawy. Chciałabym abyście dołączając do tego rejestru, poznali moją opinię. Z czasem dużo rzeczy będzie się tu zmieniało. Obecnie? Nie mam pojęcia co mogę wam zaproponować. Chyba póki co, będę zbierała wasze blogi do spisu. Następną rzeczą, która się pojawi będzie przegląd tygodnia, który jest chyba czymś obowiązkowym na każdym katalogu/spisie/rejestrze. W którym będę wybierała i komentowała, według mnie - najlepsze prace (sygnatury i nagłówki). Z racji tego, że jest wiele blogów z szablonami, pragnę stworzyć przegląd szablonów, gdzie również będę wybierała najciekawsze prace.

Początkowo nie ma za dużo pracy, poradzę sobie sama. Oczywiście, jeżeli będziecie chcieli ze mną tworzyć kolejną historię. Następnie stworzę nabór na redaktorkę i wspólnie z nią wymyślę co dalej.

Za całego serca marzę o tym, aby wprowadzić ten spis na wysoki poziom. Jeżeli zrobiłam na was w miarę dobre wrażenie, zgłaszajcie się, polecajcie. Im więcej będzie blogów, tym więcej jestem w stanie zdziałać.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego piątku! 

12 komentarzy :

 1. Jestem podobnego zdania co ty, że każdy ma swój pogląd na grafikę i fajnie, że powstało coś nowego. Woah, i moja sygnaturka w pierwszym poście? Cóż za wyróżnienie :) Chciałabym pomóc w reklamie nowego Rejestru, dlatego dodam button na widoku u siebie :) Życzę dużo sukcesów!
  / scargraf.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam oglądać szabloniarki, które w każdym poście rozwijają się coraz bardzie, choć sama szablonów nie robię, ale uwielbiam podziwiać czyjeś prace i później się nimi zachwycać. Ja osobiście życzę, aby rejestr się rozwijał :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i zachęcam do zaobserwowania bloga ;)

   Usuń
 3. A z miłą chęcią będę obserwowała twoje poczynania tutaj. Trzymam kciuki żeby rejestr się utrzymał i rozwijał. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tak pozytywny odbiór! :)

   Usuń
 4. Bardzo fajnie, że powstaje coś nowego :)
  Z chęcią będę tu wpadać i patrzeć jak rozwijasz rejestr.
  Tymczasem idę się zapisać.
  Pozdrawiam!
  Forain z lost souls

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję bardzo! Wasze komentarze sprawiają, że mam jeszcze większą ochotę by prowadzić cały rejestr! :)

   Usuń
 5. Katalogów/spisów nigdy za mało :D
  Jestem ciekawa co nowego wymyślisz.
  Pozdrawiam!
  InginiaXoXo [szablono-sfera.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy nowego to zobaczymy, na razie muszę zebrać was jak najwięcej. Bez waszych świetnych prac nic nie zrobię! :)

   Usuń
 6. Myślę, że fajnie by było, jakbyś chwyciła się jednego konkretnego tematu, klimatu lub po prostu jakiegoś "czegoś" i np. zbierała tylko szabloniarnie spełniające te wytyczne, taki rejestr tematyczny, który by wówczas przyciągał może mniejszą, ale za to wierniejszą grupę odbiorców. ;] Może to brzmi abstrakcyjnie, bo dziś mam problemy ze skleceniem składnych zdań, ale wierzę, że rozumiesz, co mam na myśli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam nad tym, ale nie umiem wyróżniać tylko szablonów, albo tylko nagłówków. Wszystko co tworzą graficy jest piękne i warte uwagi.

   Usuń

Obserwatorzy

© Agata | WS | x x .