B

Przegląd Tygodnia

(c)oreuis
Witam wszystkich. Na sam początek chciałabym podziękować wszystkim, którzy pozytywnie przyjęli kolejny graficzny spis, którzy życzą powodzenia i przede wszystkim tym, którzy zgłosili swój blog. Chwilowo niczym nowym was nie zaskoczę. Tak jak pisałam, pierwsze co się pojawi to przegląd tygodnia z nagłówkami oraz sygnaturkami (od 27 września do 4 października). Póki co jest mało blogów, post nie będzie obszerny. Z każdego bloga wybrałam coś, co jest warte pokazania. Zapraszam! 


NAGŁÓWKI

Pomimo postaci... Bardzo podoba mi się ten nagłówek. Nie jest przesadnie nasycony kolorami, a napisy są dobrze dopasowane co tworzy bardzo zgrabną pracę.

Chyba nie jestem jedyna osobą, która uwielbia styl tej utalentowanej graficzki? Nie przesadza z efektami, wszystko jest delikatne i dopracowane! Tylko czekałam aż dołączy do tego spisu :> 

Pomimo nadmiaru koloru, praca jest dobrze zrobiona. Oprócz napisu "church" wszystko jest na swoim miejscu. 
Kocham wszystkie prace, w których jest animacja. Animacja + Fast and Furious = Nic dodać nic ująć!

SYGNATURKI


Kolejne dzieło Tiny Fox, chyba nie muszę drugi raz tego komentować...

Bardzo podoba mi się te oczy w tle. Udane napisy, ale dobijają mnie te jesienne kolory...
Na pierwszy rzut oka, praca wydaje się pusta... Przyglądając się chwile dłużej, stwierdziłam, że jest to naprawdę udana praca. Pomimo pierwszego wrażenia.. zawiera więcej niż wiele innych sygnaturek. 

Jasność! Chciałabym pochwalić napisy. Moim zdaniem są bardzo fajnie dobrane. Biorąc pod uwagę, że Dannie zajmuje się grafiką przez tak krótki czas, można jej zdecydowanie pogratulować.

I znowu animacja. Na dodatek tak świetnie wpasowana w otoczenie! Dobre napisy i kolory. Idealna sygnaturka!

Na ten tydzień wszystko. Bardzo ciężko wybiera się prace, będzie jeszcze trudniej gdy będzie was więcej. Ale na to czekam! 
Na koniec chciałabym życzyć wam miłego poniedziałku, samych 6 i dobrego samopoczucia.
Pozdrawiam :)

3 komentarze :

 1. Absolutnie podzielam twoje zdanie co do prac Tiny Fox. Lisek doskonale wie jak wzbudzić w innych poczucie beztalencia. Poza tym bardzo podoba mi się praca Nightingale :D No i bardzo dziękuję za umieszczenie moich prac. To ogromne wyróżnienie.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. O mamciu, nie dość, że mój szablon został wyróżniony w przeglądzie na innym katalogu to jeszcze tutaj dostała się sygnaturka. Co się dzieje? :D
  O tak, jest tu nagłówek Scar, za który przyznałam order wspaniałości. Dobry wybór. :3
  Z sygnaturek najbardziej podobają mi się ta od Liska, ponieważ jest w niej coś tajemniczego, praca Scar, której już mówiłam, że jest super i dzieło Danni, które jest takie jasne i jest tam Heri <3
  Czekam na kolejny przegląd, przy którym zapewne będziesz miała jeszcze więcej roboty.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak miło zobaczyć własne prace ♥
  Nagłówki numer jeden dla mnie to te należące do Scar i Danni ☺ Natomiast sygnaturka Tiny Fox
  Pozdrawiam serdecznie <:
  oreuis

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

© Agata | WS | x x .