B

Przegląd Tygodnia

   

Cześć, witajcie! Z tej strony znowu Scar i dziś ponownie przygotowałam dla was przegląd tygodnia [11.10 - 17.10]. Ze względu na małą liczbę osób, które dołączyły do tej pory na Graficzny Rejestr, prac jest bardzo mało i właściwie nie było w czym wybierać. Mam jednak nadzieję, że dobrze poradziłam sobie z tym "problemem". Zapraszam na Przegląd.SYGNATURY


Bardzo podobają mi się kolorki. Mimo braku paru stocków po bokach, sygnatura jest dopracowana i bardzo estetyczna.


Nie wybaczyłabym sobie nigdy, gdybym nie dodała jakiejś pracy Liska do przeglądu. Powyższa prezentuje się naprawdę elegancko i pomimo, że nie przepadam za Carą, tak ta praca jest moim faworytem dzisiaj!


Pomimo słabo widocznego tekstu z prawej strony, w tej pracy jest coś, co przyciąga wzrok.


NAGŁÓWKI


Nagłówek tej graficzki wygląda bardzo estetycznie i nie mam się do czego przyczepić, jednakże popracowałabym nieco nad dolnym wycięciem modelki. Poza tym, bardzo mi się podoba


Uwielbiam prace z motywem zwierząt. Niestety niektóre z nich nie są najlepsze. Ale Lisek widocznie zna się na rzeczy, bo ta praca jest fantastyczna!Bardzo lubię motywy z kotami. Kocham koty! Całość prezentuje się po prostu niesamowicie i aż nie wiem co mogłabym jeszcze powiedzieć. Zdecydowany faworyt, jeśli chodzi o nagłówki.


Tak jak pisałam wcześniej... Prac nie ma wiele, ale myślę, że udało  mi się wyłowić te największe perełki. A Wy? Którą pracę wybieracie na swojego faworyta? Piszcie koniecznie w komentarzach :)

Chciałabym ponownie prosić i zachęcić was w imieniu swoim i Pejti do zapraszania innych grafików do dołączenia tutaj. Na chwilę obecną nie dzieje się nic nadzwyczajnego, ale jestem w stanie obiecać, że gdy tylko będzie nas więcej, blog będzie wyglądał o wiele ciekawiej i będzie się na nim naprawdę dużo działo...

6 komentarzy :

 1. Dziękuję za wybranie moich prac, czuję się zaszczycona <:
  Jeśli chodzi o sygnaturki to najbardziej podoba mi się Tiny Fox natomiast nagłówkiem numer jeden jest dla mnie ten stworzony przez Zielonego Kociaka :)
  PS: Nagłówek Tiny Fox nie jest zalinkowany.
  Pozdrawiam całą załogę ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie. Mój błąd. Problem naprawiony :)

   Usuń
 2. Sygnaturka Liska wygrywa! Jest taka piękna i w dodatku Cara! Z nagłówków wygrał zielony Kociak. Też ubóstwiam kotki-jak pewnie większość kuli ziemskiej. Po prostu trzy razy tak!

  Pozdrawiam gorąco! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablon kociaka >>>>>>>>>>>>>>>>>

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

© Agata | WS | x x .