B

Przegląd tygodnia


No cześć. Ostatni przegląd pojawił się 20 listopada i wiele z was na chacie zwracało nam uwagę, że się nie odzywamy, że nie publikujemy kolejnych przeglądów i tak dalej. Zdajemy sobie sprawę, że chcecie, byśmy częściej udzielały się na blogu i wiemy, że jest to możliwe, ALE! Musicie też wiedzieć, że mamy swoje prywatne sprawy, które w mniejszej bądź większej części są ważniejsze niż blogowanie. Pejti ma bardzo dużo nauki, ja mam prywatne problemy, o których wolę tutaj nie pisać i nie mam czasu nawet na swojego prywatnego bloga a co dopiero na robienie przeglądu, który jest naprawdę czasochłonny zwłaszcza, że do Rejestru nie zgłosiło się wiele blogów. Możecie nam pomóc reklamując Graficzny Rejestr na swoich blogach. Jeśli się uda, możliwe, że będzie więcej prac, które będzie można dodać do przeglądów i być może pojawią się jakieś konkursy czy inne tematyczne posty, ale to również wymaga czasu więc niczego nie obiecuję.
Dosyć. Przejdźmy do przeglądu.

SYGNATURY

Tiny Fox, graphic-foxes

W żadnym przeglądzie nie powinno zabraknąć pracy Lisa. Dziewczyna doskonale wie jak sprawić, by oczy widza świeciły się na widok jej prac. Lubię Little Mix więc to dodatkowy plus :)

Danni, fantastic--graphic

Kolory w tej sygnaturze przypadły mi do gustu i to głównie zaważyło na dodaniu pracy do przeglądu. Ogólnie praca jest naprawdę ciekawa i świetnie wykonana jednakże ja zrobiłabym małą przerwę między literkami w mniejszym napisie...

Neva, bajkowe-szablony

Calum :D Co prawda nie jestem wielką fanką Sosów, ale bez wyjątku każda praca z chłopakami mi się podoba. Ta minimalistyczna sygnaturka ma świetne kolorki i nie jest przesadzona różnymi teksturami i stockami, także... PLUS! :)

Dreidre, engravinggreys

To dopiero delikatna praca. Wszystko doskonale się łączy, nie ma w tle nic co odciągałoby uwagę. Jestem pod ogromnym wrażeniem :)


NAGŁÓWKI

Efekt deszczu w tle sprawił, że nie mogłam przejść obok tej pracy obojętnie. Kto jeszcze kocha deszcz? :)

Na tym nagłówku autorstwa Lisa dzieje się wiele. Czerwone i zielone akcenty dodają pracy magicznego klimatu (nie wspominając już o chłopakach :D)

Gdzieś kiedyś napisałam, że czarno białe prace zawsze wychodzą dobrze, nie ma innej opcji. I wciąż jestem tego samego zdania. Uważam również, że ten nagłówek jest jednym z najlepszych autorstwa Violett :)Jak zdążyliście zauważyć, niewiele jest prac w tym przeglądzie a większość pochodzi nawet z tych samych blogów. Jest to spowodowane małą ilością blogów, które dołączyły do Rejestru. Mam nadzieję, że to, co ukazało się w dzisiejszym przeglądzie, przypadło wam do gustu.
Koniecznie dajcie znać, która praca jest waszym faworytem! :)

3 komentarze :

  1. Oj tak, doskonale Was rozumiem. .-. Wstawiłam pierwszą notkę na bloga, a tu nagle wszystko sie posypało i skończyło na tym, że na nic nie miałam czasu... Cóż, życie. c':
    Co do przeglądu!
    Prace Liska jak zwykle przebijają wszystko. </3 Ale na uwagę zasługuje również sygnatura Dreidre, serio, podbiła moje serduszko! Ja sama nie umiem robić takich delikatnych prac. :<
    A.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

© Agata | WS | x x .